Dárková kosmetika - dárky pro muže

Je tu opět čas dárkové kosmetiky pro pány! Nejedná se sice o dárek tipu jízda ve formuli, ale úplně měkký dárek to také není. Navíc má funkci očistného a cenově dostupného - takže dárková kosmetika pro muže - Ano. Podle toho, co váš chlap snáší nejlépe, si můžete vybrat pivo, rum, vinnou révu, whisky, konopí... 

Mužské koníčky lze také vzít za opačný konec a vybrat mycí sadu pro rybáře, motorkáře, houbaře, cestovatele, sportovce a pro jiné bohulibé vášnivce.

Hodně podobně jsou na tom ponožky pro pány a tady můžete vybrat: se stříbrem pro potící se nohy, s polstrovaným froté chodidlem, s extra volným nestahujícím lemem, s extra vyztuženým chodidlem proti opotřebení. Ponožky a podkolenky můžete koupit trekingové s polstrovanými zónami proti otlakům, dále se speciální prodyšností a nebo elegantní ponožky k obleku. 

O Vánocích stojí za to vyměnit staré za nové i papuče, kšandy, kapesníky, trenky nebo slipy, nátělníky a dokoupit trička, polokošile a mikiny. Když se Vám povede koupit ještě opasek nebo slušivou čepici - tím lépe. 

Ukažte svému protějšku, že na něm (v rámci možností) nešetříte!

Děkujeme, že u nás nakupujete pro sebe i pro pány.