Petrklíč   >   Velikostní tabulky

Velikostní tabulky

Porovnejte Vaše míry s tabulkou a stanovte Vaši velikost. Podle správně naměřených hodnot snadno najdete objednací velikosti. Jelikož si oblečení nemůžete předem vyzkoušet, přesné měření znamená, že oblečení Vám lépe padne.

Velikostních tabulek je několik, základní se dělí na velikosti pro ženy, muže či děti, pak dle druhu oděvu - šaty, košile, spodní prádlo či pyžamo. Nemluvě o tom, že u každého výrobce se velikosti mohou lišit. Je proto potřeba pečlivě zkontrolovat tabulku, která je součástí každého vloženého produktu v našem e-shopu. Hodnoty v tabulkách nejsou rozměry konkrétního oblečení, ale siluety, které je oděv určen. Šířky popř. délky oděvů jsou závislé od samotného druhu a přídavku na volnost (spodní prádlo, volná košile, vypasovaná halenka, atd.).

Jak zjistit rozměry?

Měřte vždy těsně u těla, nechte na sobě pouze spodní prádlo a narovnejte se. Poproste někoho z Vašich blízkých, aby Vám pomohl, tím bude měření přesnější.

Všechny míry jsou udávány v cm.

 

DÁMSKÉ OBLEČENÍ - obecná tabulka

U KAŽDÉHO PRODUKTU NALEZNETE PŘÍSLUŠNOU TABULKU, která je určena ke konkrétnímu zboží.

Prosíme věnujte pozornost mírám v tabulce u Vámi vybranho produktu.


DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Podprsenky:

Bavlněné košilky a kalhotky:

PÁNSKÉ a DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Velikostní tabulky pánského a dětského oblečení naleznete pro svou různorodost vždy u konkrétního produktu v našem e-shopu.

VLÁKNA A STŘIHY S FUNKCÍ OCHRANNOU

AKCE TÝDNE