Petrklíč   >   VIP program Petrklíče

VIP program Petrklíče

Nakupujte se slevou 5%! Věrnost se vyplácí!

Petrklíč odměňuje své stálé a věrné zákazníky a zařazuje je do VIP programu, díky kterému budou nakupovat se slevou 5%.

Každý kdo objedná v průběhu 365 dní zboží za více než 2 500 Kč, je od následující objednávky automaticky zařazen do VIP programu Petrklíče.

Každý VIP klient je zařazen do programu na základě přihlášení se pod jeho emailovou adresou, kterou uvedl při registraci. Stačí se tedy pouze přihlásit pod svou emailovou adresou a 5% z Vaší objednávky Vám bude odečteno.

Při objednávání telefonicky, nahlaste telefonní operátorce, že spadáte do VIP programu.
Operátorka prověří Vaše nákupy za posledních 365 dní a slevu Vám uplatní.
V případě, že jste od Vaší registrace změnili emailovou adresu - prosíme o nahlášení této nové emailové adresy našim operátorkám, které provedou ve Vašem registrovaném profilu změnu.

Tuto 5% slevu můžete uplatnit na všechny Vaše nákupy u nás. Sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží a nelze ji kombinovat a sčítat s jinými slevovými kupóny či slevami.

V případě, že právě probíhá jiná akce s vyšší slevou, vložte v košíku do příslušného políčka kód této aktuální slevy. Bude Vám uplatněna ta sleva, která je pro Vás výhodnější, ať už je procentuální nebo ve formě pevné částky. Uplatnit lze v objednávce vždy jen jedna sleva.

Zákazníci, kteří již byli v minulých 365 dnech v dosavadním programu - vlastní kartičku a přiřazené číslo – tito jsou na dalších 12 měsíců ve VIP programu zařazeni automaticky dále. Pokud si ovšem v období 12 měsíců od data spuštění nového programu - t.j.: 15.5.2017 nenakoupí alespoň za 2 500 Kč, členství jim poté dle nového el. systému skončí.

AKCE TÝDNE