Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Přidat recenzi produktu
Gabriela
Díky tomu to pásu jsem začala nosit punčochy místo punčocháčů a byla jsem velmi překvapená, jak je to pohodlné. Pás má stahovací funkci a protože dole je otevřený, je mnohem pohodlnější než stahovací kalhotky. Nosím jej denně pod sukní do kanceláře a cítím se celý den dobře, Ve stahovacích kalhotkách a punčocháčích bych celý den nevydržela.Zkoušela jsem nosit samodržící punčochy, ale ty jsou drahé a nedržely mi dobře, stále jsem měla obavy že se svezou. K pásu se dají koupit jemné punčochy do 50 Kč a je 100% jistota, že drží na svém místě. lze nosit i s delšími punčochami, ke kratší sukni. Moje oblíbená délka je 10 cm nad kolena. Velmi doporučuji.
Petra
Výborné stahovací prádlo, mnohem pohodlnější než stahovací kalhotky, lze nosit celý den, neškrtí a má dobrý efekt. Vhodné pod pouzdrové šaty, úzké sukně. Nutno nosit se strečovými punčochami, dokonale nahradí punčocháče, punčochy výborně drží celý den. ověřeno dením nošením, ,
Líbí se? Pošli to dál:

BONITA - podvazkový pás

Podvazkový pás - vysoká bokovka z pevnějšího elastického materiálu, na předním díle zdobená krajkou. Velikosti odpovídají obvodu pasu.
Cena od 395
VIP cena od 375VIP
černá
182685100
Skladem 395 Kč
VIP cena: 375 Kč
Materiál: 80% polyamid, 20% elastan
Původ: cz
Pohlaví: dámské
Skupina: Opakující se výrobky
Další varianty, kombinace

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!

Podobné zboží

VAŠE VÝHODY

AKCE TÝDNE