UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Petrklíč   >   Jaro 2016 v plus size módě

Jaro 2016 v plus size módě Zrušit štítek

 

Ne-Obyčejné po dohodě s námi dostaly opět volnou ruku použít jakékoliv oblečení z kolekce jaro-léto 2016 a ukázat Vám inspiraci jak jednotlivé kousky kombinovat či vrstvit. "Je třeba experimentovat. Nebát se módy. Móda se neustále mění a my Vám ukážeme co upřednostňujeme a co se nám osobně líbí.K dispozici nám bylo vše co naleznete v katalogu jaro-léto 2016. Každá jsme si vybrala podle svého gusta, svého cítění."

  • Gábi:
    "Lehká elegance je pro mě velmi přijatelně nositelná. Tyto velmi jednoduché šaty jsem si oblíbila natolik, že jsou již v mém šatníku. Mám ráda hlubší výstřihy a proto jsou šaty za příplatek upraveny dle mého požadavku. Užší na ramenou a tím spadl níž i výstřih. Šaty mají nápadný pruh přes boky a působí velmi sexy dojmem. Pod šaty mám krásnou podprsenku, která ve výstřihu vynikne. Outfit jsem doplnila kabelkou, pro každou ženu je nepostradatelná. Krk mi zdobí šperk."
  • Danny:
    "S jarem přichází blížící se myšlenka na léto, a tak jsem okamžitě věděla, že tyto námořnické šaty musím mít. A protože na jaře občas bývá chladno a šaty mají jen kratičký rukáv, oblékla sem si pod šaty úžasné červené tričko, které jak vidíte krásně přilne k tělu a nikde neodstává. Legíny celému outfitu dodávají pohodlí. Šátek do vlasů krásně zkrotí kadeře a červené psaní je třešinkou v tomto krásném modelu."
  • Mili:
  • "V tomto oblečení jsem se cítila velice pohodlně. Zvolila jsem šaty se všitým černým páskem a nádherným jemným vzorem šedé barvy. Bambusové černé legíny a jako doplněk černé korále, šátek, kabelku a květinu do vlasů meruňkové barvy."

AKCE TÝDNE