UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Petrklíč   >   Ponča

Ponča Zrušit štítek

 

Z tradičního oděvu amerických indiánů a původních obyvatel Mexika se pončo stalo absolutním must have kouskem podzimu a zimy. Kus oblečení, který vás v přechodném období zahřeje tak akorát, je nositelný, absolutně trendy a zábavný k tomu? Je zaručené, že si tento kousek zamilujete. Proto jej také zvolily, zkombinovaly a nafotily Ne-Obyčejné ženy.

  • Mili:
    "Miluju pleteniny a sama vlastním několik kousků ponča. Šedá je pro mě barvou podzimu. Tentokrát jsem chtěla vyzkoušet něco co obvykle nenosím a tak jsem zvolila jako doplněk baret. Musím říct, že jsem se v něm vůbec necítila špatně. K podzimu patří déšť a tak jsem outfit doplnila deštníkem.""
  • Danny:
    "Vždy jsem žila v domnění, že kvůli svému většímu hrudníku nemohu nosit pončo. Protože, jsem si myslela že by nevynikl můj pas a já bych vypadala neforemně. Pak jsem uviděla jeden kousek v Petrklíči a už jen lehkost a jemnost materiálu mě přesvědčila, abych ho alespoň zkusila. V kombinaci sepnutí předního dílu ponča s opaskem jsem byla nadšená. Baret na hlavě dodal celému modelu nádech Paříže a to je přesně to co já miluji. Takže pokud chcete vypadat elegantní a smyslná dáma z Paříže jen do toho."
  • Gábi:
  • "Pončo-pelerínka patří neodmyslitelně do mého šatníku. Tento kousek je ovšem jiný. Je lehký a velmi příjemný. Velmi vhodný i k vrstvení oblečení. Zakryje nedostatky. Pod pončem se ukrývá ještě tunýlek, který nejen krásně hřeje bedra, ale je vhodný i k vrstvení, nahradí Vám sukýnku. K podzimu pro mě patří i doplňky jakým je baret ,rukavice či deštník o které jsem tento outfit oživila. květinka zaplnila "prázdný prostor" a moc se mi na ponču líbí."

AKCE TÝDNE