Petrklíč   >   Puntíky jsou IN

Puntíky jsou IN Zrušit štítek

 

 

  •  Danny:"
    Puntikatá...každý kdo mě blíže zná ví, že puntíky jsou mou součástí. Ne nadarmo se mi i říká puntíku. Halenka s puntíky je z velmi příjemného materiálu a když se doplní vestičkou cítíte se velmi pohodlně a sexy. Jako top bych u trička i ohodnotila délku rukávů, která je pro baculky důležitá, protože nerady ukazujeme paže. Bílá sukně je krásně splývavá a má ideální délku pod kolena což já upřednostňuji. Myslela jsem si, že si bílou sukni baculka dovolit nemůže a byla jsem mile překvapena. Jako doplněk jsem zvolila červený šátek do vlasů a červené psaníčko. Celý model je tak rozzářen. Děvčata nebojte se vzorů, protože to, že mám plné tvary neznamená, že musím chodit jen v černé.
  • Gábi:
    Legínky ke všemu, miluji legíny. Jestli sledujete naši inspiraci tak víte. Tentokrát padla volba na puntík. Tunička, která je ušitá z příjemného materiálu má i dvojí délku rukávku, dle přání zákazníka. Outfit jsem doplnila o prostornou kabelu s kontrastním proužkem. A na hlavu nasadila pásnou letní bekovku. Pohodlí na vše.
  • Mili:
  • Tmavě modré šaty s puntíky mi přišli roztomilé. Střihově velice pohodlné a elegantní zároveň. Zvolila jsem doplňky v bílé barvě. Květ do vlasů. Velice prostornou kabelku a lehký šál. Na rodinnou sešlost či kafíčko na letní zahrádce...proč ne

Řadí se dle

VAŠE VÝHODY

AKCE TÝDNE