UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Petrklíč   >   Staňte se hvězdou večera

Staňte se hvězdou večera Zrušit štítek

 

 

Hvězdou večera během okamžiku. Nebojte se vrstvit, kombinovat či doplňovat outfit o doplňky. Ne-Obyčejné ženy vám můžou být důkazem i inspirací.

  • Danny:
    "Najít svůdné a přesto elegantní šaty bývá pro nás baculky veliký problém. Když jsem narazila na tyto šaty věděla jsem, že je to přesně to co jsem mnoho let nikde nemohla sehnat. Ideální délka šat přesně pod kolena, úžasně řešené krajkové rukávy taktéž v naprosto vyhovující tři čtvrteční délce. Dámy, dívky, slečny, pokud máte rády materiál jenž zdůrazní vaše křivky pak jsou tyto šaty přesně dělané pro vás. Za mě tedy tyto šaty dostanou 5 hvězdiček z pěti."
  • Mili:
    "Tento elegantní outfit byl pro mě jedničkou. Černé bambusové legíny jsem doplnila červenými šaty bez rukávů. S nádherným řešením dekoltu zavinovacího tvaru. Jako doplněk do chladnějšího podzimu jsem zvolila lehké pončo v černé barvě. K tomu červenou květinu a luxusní červené psaníčko. Na schůzi či k pracovnímu obědu ideální."
  • Gábi:
    "Do společnosti nemusíte jít jen v šatech. Záměrně jsem zvolila kombinaci kalhot s lehkým topem a navrstvila krajkovou blůzkou. Kalhoty jsou velmi rafinovaně řešené a poodhalí botky co budete mít na sobě. Halenka je s jemným zlatým leskem a černými lemy. Můžete pod ní kombinovat různé varianty trik či topů. Černé luxusní psaníčko a zlatý náramek jsou mými doplňky pro tento jednoduchý outfit."

VAŠE VÝHODY

AKCE TÝDNE