UPOZORNĚNÍ

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Petrklíč   >   Střihy lichotící postavě

Střihy lichotící postavě Zrušit štítek

 

 

  • Gábi:
    "Černobílá kombinace. Pro mě velmi symbolická kombinace barev. Šatovka je k celoročnímu využití, je velmi vhodná k vrstvení. Petrklíč ji nabízí ve dvou délkách a zadní díl je celý černý. K tomuto outfitu jsem zvolila černé punčochy. Veliká kabelka nesmí chybět. A jelikož mám pocit, že šatovka je lehce sportovní dovolila jsem si i pánskou bekovku."
  • Mili:
    "Vybrala jsem si outfit vhodný na procházku či nákupy. Černé bambusové legíny s černým delším trikem s dlouhými rukávy. K tomu velice příjemný lehký, strečový kabátek v prodloužené délce s úžasným písmenkovým vzorem. V černo-bílé kombinaci. Doplnila jsem mohutným náhrdelníkem z lesklého kovu a velkou prostornou kabelkou.Vše velice příjemné a líbivé, za mě spokojenost."
  • Danny:
    "Přesně si pamatuji na období kdy jsem lítala od obchodu k obchodu a byla jsem ochotna utratit hříšně peníze za pěkné šaty, které bych si mohla vzít nejen na pracovní schůzky, ale i do společnosti. Marně. Tehdy jsem ještě nevěděla o firmě Petrklíč. Velká škoda, ušetřila bych si tak marné a neúspěšné konce v nákupu. Písmenkové šaty pozvednou svým vzorem krásně tvary těla a celkově šaty dodají na eleganci i s přídavkem uvázaného šátku na krku. Musím říct, že jsem nadšena také materiálem šatů jelikož ač šaty obepínají křivky těla, tak i přesto neodhalují díky pevnému a kvalitnímu materiálu nedostatky. Bílá kabelka je třešinkou na dortu."

AKCE TÝDNE