Jak nakupovat

Jak nakupovat

 

Objednávání zboží

Zboží si můžete objednat poštou, telefonicky, pomocí SMS zprávy nebo přes internet prostřednictvím www.petrklic.cz (návod naleznete ZDE). Každá takto odeslaná objednávka se považuje za závaznou.

Při písemném objednávání vypište čitelně hůlkovým písmem název výrobku, objednací číslo, velikost a počet kusů. Věnujte, prosím, pozornost velikostním tabulkám k příslušným výrobkům. Ušetříte si tak práci s výměnou za odpovídající velikost. Nezapomeňte na úplnou adresu se jménem, Vaše telefonní číslo a případně i emailovou adresu. Neúplné a nečitelné objednávky nemohou být zpracovány. Platnost katalogu končí vydáním katalogu nového. Ceny jsou uváděny včetně DPH.

Dodací lhůta

Objednávky vyřizujeme obvykle do 2 týdnů. Pokud nebude možné vyřídit zásilku do jednoho měsíce z důvodu opoždění dodávky zboží od výrobce, budeme Vás o tom informovat a po dohodě s Vámi objednávku vyřídíme částečně a zbylé zboží zašleme bez účtování expedičního poplatku. Zboží, které Vám nemůžeme pro jeho objemnost zaslat v jednom balíku, rozdělíme do více zásilek, ale expediční poplatek budeme účtovat jen jednou..

tel.:721 286 466
e-mail: petrklic@petrklic.cz
pondělí - čtvrtek 8 - 17 hodin, pátek 8 - 13 hodin.

Jak správně napsat SMS objednávku?

OBJ*JMÉNO*PŘÍJMENÍ*ULICEAČÍSLO*MĚSTO*PSČ*OBJEDNACÍČÍSLO.VELIKOST.POČETKUSŮ#
(Pokud chcete objednat více druhů zboží, oddělujte je * - viz. příklad)
Příklad:
OBJ*Jan*Novak*Lipova53*Brno*60200*79139.3XL.1*79142.3XL.1#

SMS zprávu odešlete na číslo721 286 466.

Cena SMS je dle tarifu Vašeho operátora.

Newsletter

Nezapomeňte se také přihlásit k odběru NEWSLETTERU a my vás budeme pravidelně informovat emailem o novinkách v našem sortimentu a o slevových akcích. Buďte stále v obraze!