Experimenty se vzory

Jestliže své zabarvení hodnotíte jako jemný, nevýrazný typ, pak si přidržte vzorek v blízkosti tváře a uvidíte, zda se potisk pojí s vaším tlumeným zabarvením, nebo zda ho potlačuje. Když se vzor zdá být v harmonii s vaším přirozeným zabarvením, pak má u vás šanci.

A nyní samotné barvy ve vzoru. Například vidíte halenku s abstraktním vzorem v jemně modrých a purpurových odstínech a myslíte si: "Nemám žádné purpurové nebo světle modré sukně a kalhoty." Pak ale podumejte, co z vašeho šatníku by se k tomu mohlo hodit. Cokoliv v námořnické modři, uhlové, hnědožluté nebo kamenné šedi by se přece dobře hodilo k barevné kombinaci téhle halenky. 

Když si vybíráte vzor, dobře si všimněte, zda některá z barev převládá. A když ano, pak by to měla být barva, která zapadá do vaší celkové barevné palety a tím líp, je-li to jedna z vašich "nejlepších barev". 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení