Je lepší maxi nebo midi?

S teplejšími dny si oblékáme spíš sukně a šaty než kalhoty a může být, že v delších délkách - a to zase s chladnějšími dny.

Je tedy lepší maxi délka a nebo midi?  Je to tak,  že midi délka je klasika.  Je nejvíc univerzální, necítíme se v ní vyzývavě a zároveň působí svůdně a žensky. 

Maxi délka je spojení romantiky a praktičnosti, pokud nechceme ukázat ani ten kousek nad kotníkem, pak si koupíme tuto délku.  Obě délky sukní nabízíme jako rovné a áčkové  a nebo vícedílové.  Sukně v délce maxi sluší více vyšším ženám, ale ani my menší se jich nemusíme zříkat, stačí mít na paměti, že je dobré ukázat alespoň ten kotník, pokud to jde a volit spíš jen áčkový střih, abychom se v osmidílové sukni "neztratily". 

V létě chválíme sukně i víc jak šaty, protože s letním pocením je snadné mít dvě, tři sukně a 7/8 kalhoty a vzít k nim každé ráno čistou halenku než každý den prát šaty ...

TIP:  Ke světlým sukním jsou hezčí světlé halenky a naopak. Dříve tomu tak nebylo, ale dnes už víme, že postava tón v tónu vypadá vyšší a elegantnější než postava výrazně rozdělená tmavou a světlou barvou. Užijte si letní dovolenou!

 

_MG_7947-ano_upr_MG_7948-ano_upr_MG_8012-12_upr _MG_7870-ano2_upr