Správná délka sukně je pro vzhled ženy zásadní.

Mini délku pro plnoštíhlé zralé ženy necháme stranou. Je tedy lepší maxi délka a nebo midi délka?

Je to tak,  že midi délka je klasika.  Je nejvíc univerzální, necítíme se v ní vyzývavě a zároveň působí svůdně a žensky. Ukazuje část ženského lýtka a kotník.

Maxi délka je spojení romantiky a praktičnosti, pokud nechceme ukázat ani ten kousek nad kotníkem, pak si koupíme tuto délku.  Obě délky sukní nabízíme jako rovné a áčkové  a nebo vícedílové.  Sukně v délce maxi sluší více vyšším ženám, ale ani my menší se jich nemusíme zříkat, stačí mít na paměti, že je dobré ukázat alespoň ten kotník, pokud to jde a volit spíš jen áčkový střih, abychom se v osmidílové sukni "neztratily". 

U nás si můžete opravdu koupit sukni v délce, která bude pro Vás nejlepší - nabízíme totiž všechny možné délky a pokud si nevyberete, napište do poznámky jakou délku přesně chcete ušít. Zkoušejte před zrcadlem různé délky a zvažte ke každé sukni i halenku, kterou chcete vynosit, protože i ta Vám hodně v rozhodování o tom jakou délku, střih a barvu sukně si rozhodne.

Máte-li halenku kratší, můžete si zvolit i maxi sukni i midi dílovou sukni. Máte-li hezkou halenku, ale až k bokům nebo ještě delší, volte rovné nebo áčkové střihy sukní a určitě kratší, nejlépe pokud skryje pouze kolena.