Správná délka sukně je pro vzhled ženy zásadní.

Mini délku pro plnoštíhlé zralé ženy necháme stranou. Je tedy lepší maxi délka a nebo midi délka?

Je to tak,  že midi délka je klasika.  Je nejvíc univerzální, necítíme se v ní vyzývavě a zároveň působí svůdně a žensky. Ukazuje část ženského lýtka a kotník.

Maxi délka je spojení romantiky a praktičnosti, pokud nechceme ukázat ani ten kousek nad kotníkem, pak si koupíme tuto délku.  Obě délky sukní nabízíme jako rovné a áčkové  a nebo vícedílové.  Sukně v délce maxi sluší více vyšším ženám, ale ani my menší se jich nemusíme zříkat, stačí mít na paměti, že je dobré ukázat alespoň ten kotník, pokud to jde a volit spíš jen áčkový střih, abychom se v osmidílové sukni "neztratily". 

U nás si můžete opravdu koupit sukni v délce, která bude pro Vás nejlepší - nabízíme totiž všechny možné délky a pokud si nevyberete, napište do poznámky jakou délku přesně chcete ušít. Zkoušejte před zrcadlem různé délky a zvažte ke každé sukni i halenku, kterou chcete vynosit, protože i ta Vám hodně v rozhodování o tom jakou délku, střih a barvu sukně si rozhodne.

Máte-li halenku kratší, můžete si zvolit i maxi sukni i midi dílovou sukni. Máte-li hezkou halenku, ale až k bokům nebo ještě delší, volte rovné nebo áčkové střihy sukní a určitě kratší, nejlépe pokud skryje pouze kolena.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení