Lépe se nosit znamená lépe vypadat

Každý vypadá štíhlejší, vyšší a mladší, když se správně pohybuje. Hrbení se, sezení na špatných židlích, spaní na nesprávných matracích atd. - způsobují, že se úplně "zkřivíme".  Některým z nás se podaří opravit si špatné držení jednoduše tím, že si to uvědomí a začne se lépe pohybovat. Ti druzí potřebují cvičené oko a dovednost odborníka, aby je naučil, jak se mají efektněji pohybovat.

Některé silnější ženy si osvojily špatné držení v mládí, když se snažily "schovat" svá těla. Výsledkem špatného držení těla je, že šaty nikdy dobře nepadnou a ani nemůžete udělat to "nej" ze své postavy. Obrazně řečeno, můžete vypadat mnohem lépe, když se naučíte lépe se nosit. Také je to otázka terapeutická. Je-li držení správné a vyvážené, snižuje se celkové zatížení těla - kostry a kloubů.  Ať už je Váš styl jakýkoliv,  správné držení těla z Vás "udělá" mnohem větší kočku :)

 

lepe se nosit

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení