Problém s nevýrazným pasem

Pro některé ženy a nebude jich málo, je jediným problémem s postavou široký pas. Možná tak zůstal po porodu, možná je to dědičné ... Výsledkem je zdání, že pas prostě neexistuje, a nebo dokonce přečuhuje. 

Je dobré, ohledně slušivého oblékání, respektovat dvě zásady: nosit oblečení pohodlné v pase a tuto partii vždy zakrýt.

Můžete-li se úplně vyhnout nošení stylů do pasu (tedy nosit raději šaty než sukně), tím lépe ... Ve všední dny se ale kalhot a halenek vzdávat nechceme, proto volíme delší halenky nebo tuniky a kalhoty pohodlné v pase. Je důležité, aby lem halenky nekončil na části postavy, kterou nechceme moc ukazovat.  Místo, kde halenka končí a začíná další kousek oblečení totiž přitahuje oči.   

Pomoct si můžeme i halenkou, která má nějaké vertikální členění, třeba i jen málo nápadné a také délkou, která sahá k bokům. Pohlídejte si také, aby halenka nebyla příliš upnutá, ať už přes prsa nebo v oblasti břicha. Také aby látka nebyla příliš mačkavá, protože jakmile si chvilku sednete, vytvoří se nehezké záhyby právě v oblasti břicha.

Tělo krátké do pasu a plný pas k tomu, si ještě více říká o delší halenky a tuniky nošené volně přes kalhoty a sukně. Vypadají báječně a dobře zamaskují disproporci. Jestliže jdete do společnosti a máte pocit, že delší halenka v tomto případě působí příliš uvolněně, zkuste jednoduchý top zastrčený do sukně, ale v pase si ho povytáhntěte a nechte ho lehce spuštěný pod linií pasu, čímž vytvoříte žádanou iluzi delšího těla. Máte-li rády pásky, noste je, ale v barvách sladěných s hořejškem, ne s dolním dílem, což napomůže snížit linii pasu.

 

A čeho se vyvarovat

  • našívaných kapes na bocích
  • výrazných vzorů v hodní polovině těla
  • krátkých střihů těsně pod pas nebo nad boky
  • silných úpletů (huňatých kratších svetrů)
  • nošení výrazných barevných kontrastů v horní a dolní polovině těla (např. světlá halenka a černé kalhoty)
  • nošení pásků, pokud to není nezbytné
  • těsně přiléhavých živůtků
  • modelů bohatě nabíraných v pase

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení